red_eye
СИНДРОМ "ЧЕРВОНЕ ОКО"
ЧЕРВОНЕ ОКО є найбільш поширеним очним захворюванням, з яким стикаються лікарі офтальмологи. Більшість
випадків доброякісні, проте є патології загрозливі зору.
Розглянемо деякі з них:
Субкон'юнктивальний крововилив (кровотеча під поверхневою оболонкою ока), часто є причиною гострого почервоніння очей. Діагноз заснований на простому спостереженні за характерними ознаками такого крововиливу:
Розглянемо деякі з них:
СУБКОН'ЮНКТИВАЛЬНИЙ КРОВОВИЛИВ
Субкон'юнктивальний крововилив (кровотеча під поверхневою оболонкою ока), часто є причиною гострого почервоніння очей. Діагноз заснований на простому спостереженні за характерними ознаками такого крововиливу:
- почервоніння - є одностороннім, локалізованим з чіткими межами;
- неможливо побачити нижню оболонку склери;
- немає болю;
- зір не порушено.
- Легка травма, яка може бути настільки незначною, що пацієнт не може згадати її.
- В результаті тривалого кашлю, блювоти або енергійному руху тіла.
КОН'ЮНКТИВІТ
Вірусний кон'юнктивіт
Вірусний кон'юнктивіт дуже заразний (контагиоз), тому слід попросити не ділити рушники або інші предмети, які можуть бути забруднені та уникати тісного контакту з іншими людьми, в протягом приблизно двох тижнів.
Зверніться за консультацію до лікаря офтальмолога, а для полегшення симптомів можете скористатися очними краплями Флора Віжн Червоні Очі.
Бактеріальний кон'юнктивіт
При обстеженні виявляється дифузна гіперемія бульбарної та тарзальної кон'юнктиви, як правило, без вираженої лімфаденопатії, хоча в окремих випадках (наприклад, пов'язаних з котячої подряпиною або гарячкою) може спостерігатися преаурикулярний (перед вухом) або підщелепний лімфатичний вузол.
У більшості випадків бактеріального кон'юнктивіту діагноз ставиться грунтуючись на клінічній оцінці. Лабораторні дослідження проводяться для ідентифікації мікроорганізму та визначення його чутливості до антибіотиків, тільки у важких випадках і в тих випадках, коли вони не реагують на початкове лікування.
Лікування складається з місцевого антибіотика широкого спектру дії, що вводиться чотири рази на день. Для підбору антибактеріальних крапель необхідно звернутися до лікаря офтальмолога, а для запобігання хронізації процесу рекомендуємо очні краплі Наві Інфла.
Алергічний кон'юнктивіт
Медикаментозний кон'юнктивіт - алергія, що виникла при використанні офтальмологічних крапель, при носінні контактних лінз (засобів по догляду за лінзами), характеризується почервонінням ока, набряком повік, еритемою та лущенням. Відмінною рисою алергічного кон'юнктивіту є свербіж, більш виражений у внутрішньому куті ока, часто супроводжується закладеністю носа. Існує двостороння дилатація кон'юнктивальних кровоносних судин з різним ступенем хемоза (набряку кон'юнктиви) та слизових виділень.
Видалення по можливості алергену, що викликає роздратування, або розведення його штучними сльозами - це просте і ефективне лікування. Рекомендуємо Флора Віжн Подразненні Очі.
Медикаментозний кон'юнктивіт можна лікувати, просто припинивши прийом ліків, що викликають алергічну реакцію. Використовують місцеві і системні антигістамінні препарати, стабілізатори тучних клітин і т. д. Ці препарати слід давати протягом приблизно двох тижнів, щоб запобігти вивільнення гістаміну та інших хемотаксичних факторів.
БЛЕФАРИТ ТА ІНШІ ПОРУШЕННЯ ПОВІК
Коли бактерії, зокрема стафілококи, колонізують фолікули вій і мейбомієві залози (розташовані в товщі повік) виникає надлишкова секреція аномальних ліпідів, що призводить до нестабільності прероговічной слізної плівки.
Повіки червоніють, вії ростуть в неправильному напрямку, частково випадають, відзначається гіперемія кон'юнктиви та посилюються симптоми дискомфорту. Оскільки більшість випадків хронічні та вимагають тривалої терапії, найкраще звернутися до офтальмолога. В комплексне лікування показані офтальмологічні краплі Навіте Плюс, Наві Ліпо (при важкому прояві).
Ненормальне положення країв повік
СКЛЕРА
Епісклерит
Склерит
Діагноз склерита вимагає негайного направлення до офтальмолога; таблетований нестероїдний протизапальний препарат може допомогти полегшити симптоми. Лікування часто вимагає комплексного лікування і повинно проводитися лікарем офтальмологом. До комплексного лікування призначають слізозамінники, рекомендуємо очні краплі Навіте Плюс.
Птерігіум
Птерігіум зазвичай розвивається протягом декількох років і протікає безсимптомно, але розлад може проявлятися у вигляді гострого почервоніння очей, якщо підключається запалення. Почервоніння обмежується в основному піднесеним жовтуватим м'ясистим ураженням, яке зазвичай розташовується на внутрішній стороні бульбарної кон'юнктиви. Пошкодження може поширюватися на периферичну рогівку; якщо не залучена центральна рогівка, зір не змінюється.
Змазка штучними сльозами часто забезпечує адекватне полегшення. У цьому випадку можемо рекомендувати Наві Ліпо, Навіте Плюс. Звернутися до офтальмолога показано, якщо птерігіум став більше за розміром або виникли нові симптоми.
Гостра глаукома
Ознаки та симптоми гострої глаукоми часто виникають ввечері, коли знижена освітленість викликає мідріаз (розширення зіниці), змушуючи подібно гармошці складки периферичної райдужної оболонки блокувати вузький кут і запобігати відтік водянистої вологи. Результатом є швидке виражене підвищення внутрішньоочного тиску з почервонінням ока та болем від помірної до сильної. Ніжна пальпація крізь закриті повіки часто підтверджує, що уражене око набагато важче, ніж друге око.
Почервоніння найбільш виражено в області, прилеглій до лімбу. Джерело болю може бути не очевидним. У більшості випадків гостра закритокутова глаукома одностороння. Залучена зіниця ока помірно розширена (діаметр від 4 до 6 мм) та не реагує на світло; друге око нормальне. Через набряк рогівки плями на райдужній оболонці виглядають менш різкими, ніж на другому оці. Відзначається затуманення зору і бачення ореоли навколо вогнів. Атрофія зорового нерва і необоротна втрата зору можуть статися через кілька годин після початку розлади.
Необхідно екстрене звернення до офтальмолога. Після надання медичної допомоги рекомендується використовувати Навіте Плюс до комплексного лікування.
Гострий передній увеїт
Відмінною рисою гострого переднього увеїту, також званого ірит або иридоциклитом, є наявність запальних клітин та білка в передній камері одного ока. Ці функції зазвичай неможливо виявити без щілинної лампи.
Однак, якщо запалення є сильним, лейкоцити в передній камері осідають і утворюють гипопион (скупчення гною в нижній частині в передній камері ока), білий або жовтувато-білий гній, який зазвичай видно без збільшення.
Симптоми включають біль, світлобоязнь та помутніння зору в запаленому оці. Як правило, почервоніння ока найбільш виражена в області, прилеглій до лімбу. При передньому увеїті зіниця звужена та менше, ніж у здорового ока; мляво реагує на світло. Передній увеїт може викликати глаукому, аномалії зіниці, утворення катаракти і макулярную дисфункцію.
Оскільки розлад може погіршити зір, негайне направлення до офтальмолога є виправданим. До призначеного комплексного лікування рекомендуємо Навіте Плюс.
ПОВЕРХНЕВИЙ КЕРАТИТ
- сухість очей
- застосування місцевих ліків
- вірусний кон'юнктивіт
- вплив ультрафіолетового світла
- використання контактних лінз
- блефарит
- аномалії вік і т. д.
Рекомендується індивідуальний підбір офтальмологічних крапель ПРОЙДІТЬ ТЕСТ OSDI.
Copyright © 2020
Force Pharma Distribution
All Rights Reserved
Force Pharma Distribution
All Rights Reserved